FF- Slepota (Belli Kristen Cullen)

6. května 2009 v 20:48 | Belli-Kristen Cullen |  Creation-Fan Fiction

Tady je moje první no né povídka doslova,ale prostě něco co jsem napsala ve slabý chvilce =D


Slepota

To ona mě probudila.Vzkřísila ve mně dech.Ona,která se mě nebála.Ta jediná mi ukázala svět.Ale teď jsem v propasti.Sám,teď doufám,že jsem udělal správně.To riziko,které se mnou podstupovala každý den bylo příliš vysoké.Musel jsem něco udělat,nejlépe odejít a už jí nikdy nevidět.To pokušení,ta vůně.Nikdy jí nesmím ublížit.A až zemře odejdu s ní.
Její krásná tvář,její rty,vlasy,….ne nesmím na ni myslet.Ona už musela zapomenout,tak lehce se nechala oklamat,ale já jsem musel lhát.Měl jsem pocit,že mi to vytrhne srdce a také,že vytrhlo zůstalo s ní,s mojí hvězdou na nebi,která mě oslepila.Oslepila mě a já teď musím žít s tou slepotou,protože jinak to nejde.
Zapomněla…musela zapomenout lidská paměť má krátký dosah.Už je to dávno…nedomníval jsem se,že přežiji tak dlouho.Ani s moji rodinou nemohu být.Nemůžu snášet ty věčné otázky…otázky ,které mě jen zraňují víc a víc.
Změnil jsem se k nepoznání.Ani lovit mě nebaví.Pořád ji mám před očima,pořád na ni myslím.
Ne tohle se nedá vydržet,pojedu za ní budu prosit na kolenou.
Ne tohle není možné,můj svět,můj smysl existence,moje srdce je ztracené.Ztracené v hlouby neznámých končin,které jsou pro mě uzavřené.Ne tohle nemůže být pravda.Jak,kdo,proč??První myšlenka…Itálie…
Je to už tak dávno co jsem tu byl,ale pořád tu jsou ty samé tváře.A také ten koho hledám.
Volturiovi.
Plány…moje myšlení je zpomalené.Stačí se přiznat k tomu,že jsem porušil pravidlo…pravidlo,které tak uctívají?Bude to stačit na to abych zemřel?.Aby mě zabili,abych také odešel,když můj život ztratil jedinou podstatu žití?
Ne,nebude to stačit.Musím být kreativnější.Lovit v hradbách Volltery?Ne to nemohu už jen kvůli Carlisleovi,vystoupit na slunce a odhalit svou pravou tvář,tvář netvora,který chce zemřít…?
Ano,…slunce…spása mé smrti.Jednoduché,rychlé.Bude to stačit…na svátek Marka…v pravé poledne.Jaká to krásná náhoda,která mi přijde vhod.
Jsem zmatený..snad blouzním,o čemž pochybuji.Nejspíš už jsem v pekle,ale proč je tu ona?Ona do pekla nepatří….Anděl v pekle nemá být.
A najednou jsem ji zase cítil.Její vůni,teplo.Jak je to možné? Jako kdyby něco zacvaklo zpět na své místo. Jsem zase při vědomí,zase probuzený.Věřím,že jsme se zase našli.Neblouzním,ale to nejtěžší je teprve před námi.
END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Růženka Růženka | E-mail | Web | 7. května 2009 v 20:06 | Reagovat

týý jo, dobrý. fakt. sice pár maličkých škobtnutí, ale jinak...páni :)
máš-li zájem, taky mám na blogu FF ;)

2 Nicky Nicky | 7. května 2009 v 21:28 | Reagovat

Heyy! to vážně neni vůbec špatný! povedený...jen tak dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.